Grzejniki dekoracyjne – czyli pomysł na niebanalny i praktyczny dodatek do wnętrz.

Czasami wystarczy jeden element aranżacyjny, żeby  w naszych domach zapanowała harmonia, a nasze pomieszczenia nabrały charakteru. Czemu więc nie połączyć designu z funkcjonalnością? Patrząc na nowoczesne grzejniki dekoracyjne czasami trudno się domyślić, że stanowią element instalacji c.o. Oprócz funkcji grzewczej spełniają również rolę estetyczną, a dostępna na rynku szeroka gama kolorów i wzorów umożliwia nam efektywny i stylowy wystrój, nadając niepowtarzalnego charakteru naszym wnętrzom.

źródło: http://sklep.terma-tech.pl/grzejniki-dekoracyjne/grzejnik-pajak-terma/

Grzejnik PAJĄK z zaworami i wieszakami firmy Terma w pięknym i modnym miedzianym kolorze, nada pomieszczeniom industrialnego charakteru. Dzięki zastosowaniu drewnianych uchwytów można na nim bez problemu wieszać kurtki w przedpokoju lub ręczniki w łazience. Dostępny w wersji wodnej, wodno-elektrycznej oraz elektrycznej.

źródło: http://technikadesign.pl/product-pol-7884-Grzejnik-Runtal-Archibald.html/

Dzięki wyszukanej formie grzejnik dekoracyjny Runtal Archibald doskonale wpasuje się we wnętrze niemal każdej łazienki, holu czy garderoby. Elementom grzejnym nadano elegancki kształt kolumny wieszaków ubraniowych, uformowany z jednego fragmentu wygiętej rury stalowej wyróżnia się wyjątkowym kształtem, dodatkowo został zaprojektowany w taki sposób, aby zajmował jak najmniej miejsca, przy czym z powodzeniem można na nim suszyć i ogrzewać  aż cztery ręczniki. Projektant Leonardo Salzedo stworzył stylowy i nowoczesny element wyposażenia, który łączy funkcjonalność i wyjątkowe wzornictwo.

źródło: ifitshipitshere.blogspot.com/

Drewniane, modułowe, poziome grzejniki dekoracyjne łazienkowe z nowoczesnej kolekcji Morphosis Michaela Schmidta. Jest to idealne rozwiązanie dla dużej łazienki.

źródło: http://www.wloskielazienki.pl/grzejnik-lazienkowy-scirocco-graffe-170o/
źródło: http://www.wloskielazienki.pl/grzejnik-lazienkowy-scirocco-graffe-170/

Piękno i funkcjonalność to cechy szczególne firmy Sirocco.  Nietypowe grzejniki w formie spinacza będą świetnie się prezentowały w nowoczesnych pomieszczeniach,  natomiast montowane w poziomie znakomicie sprawdzą się w łazience.

źródło: https://www.antraxpolska.pl/flaps?lightbox=dataItem-ipzahdsu/

Grzejnik dekoracyjn Flaps firmy Antrax to połączenie elegancji i prostoty. Dodatkowym atutem są całkowicie ukryte przyłącza. Flaps jest dostępny w dwóch szerokościach i w dwóch wysokościach. Dostępny jest również w wersji elektrycznej. Może być wykonany w ponad 200 różnych kolorach. Mimo, że możemy jednocześnie suszyć na nim kilka ręczników zajmuje bardzo mało miejsca.

źródło: http://www.termaheat.pl/grzejnik/ribbon_hsd/

Grzejnik Ribbon HSD idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza nowoczesnych pomieszczeń. Doskonale prezentuje się na powierzchniach takich jak: cegła, kamień, tynk strukturalny, płyta laminowana lub lakierowana.

źródło: https://grzejniki-dekoracyjne.pl/pl/p/GRZEJNIK-CINIER-LEON-51/5803/
źródło: https://grzejniki-dekoracyjne.pl/pl/p/GRZEJNIK-CINIER-LEON-51/5803/

Grzejniki o bardzo charakterystycznej bryle. Wkomponowują się w wybrane przestrzenie – nie tylko rustykalne – nadając im unikatowego charakteru.  Jest idealnym rozwiązaniem dla każdego zwolennika industrialnego bądź eleganckiego wystroju wnętrza.  Występuje w wielu kolorach i rozmiarach.

źródło: http://www.termaheat.pl/grzejnik/case-slim/
źródło: http://www.termaheat.pl/grzejnik/case-slim/
źródło: http://www.termaheat.pl/grzejnik/case-slim/

Kolejny grzejnik polskiej firmy Terma  to nowoczesny model płytowy, który dopasuje się dosłownie do każdego wnętrza. Grzejnik Case Slim jest dostępny w ponad 250 kolorach oraz w różnych wykończeniach, nawet w powłoce betonowej lub z lustrem. Natomiast jeśli zdecydujemy się na szklany front możemy wtedy umieścić na nim indywidualną grafikę. Występuje w wersji wodnej, wodno-elektrycznej oraz elektrycznej.